Nejlepší seznamky v České republice 2024

5.0

(543 Hodnocení)

Více informací

4.9

(736 Hodnocení)

Více informací

4.6

(705 Hodnocení)

Více informací

4.4

(713 Hodnocení)

Více informací

4.2

(562 Hodnocení)

Více informací

Stále aktuální
Denně pro Vás hledáme nové datingové stránky a seznamky.

Nezávislé hodnocení
Naši experti hodnotí objektivně a férově.
  

S ohledem na cenu
Zjišťujeme, kde za své peníze získáte co nejvíce.Nejdůležitější faktory k úspěšnému nalezení milenky

1.) Pravidlo č. 1 zní: „Nenech se napálit!“ To se snadno řekne, ale v praxi to většinou tak jednoduché není.

Při hledání milenky je potřeba zohlednit různé faktory: Měli byste si dobře rozmyslet, na jakých portálech se registrujete. Mnoho poskytovatelů to s anonymitou svých členů nemyslí tak vážně jako jiní. Na tomto místě tě však chceme uklidnit. Všichni poskytovatelé, které testujeme, kladou na anonymitu a diskrétnost velký důraz. Toto je pro nás absolutním KO kritériem.

2.) Při návštěvě těchto stránek dbej rovněž na to, aby se data o těchto stránkách neukládala do historie tvého internetového prohlížeče. K tomu použij buď anonymní mód svého prohlížeče nebo smaž historii po každém navštívení.

3.) Sděl svému protějšku jasně a srozumitelně, že jsi ve vztahu a nic nehraj. Vše ostatní pouze zkomlikuje tvou situaci. Můžeš předpokládát, že téměř všechny ženy na těchto portálech rovněž mají partnery a nebudou ti tudíž nic vyčítat. Vyjasněte si co nejdříve všechna pravidla a podmínky.

4.) Pořiď si v ideálním případě druhý telefon, který schováš vypnutý na bezpečném místě a zapínat ho budeš pouze pro komunikaci se svou milenkou.

5.) Stýkej se se svou milenkou ideálně co nejdále od svého bydliště a pokud se budete stýkat v hotelu, plať vždy v hotovosti, abys nezanechal stopy na svém výpisu z účtu nebo z kreditní karty. Krom toho bys měl dodržovat pravidla provozu a zejména omezení rychlosti. Pokuta, která by ti přišla poštou domů, by tě mohla dostat do prekérní situace při vysvětování.

6.) Pokud je to možné, zasvěť do své situace jednoho dobrého kamaráda, kterému můžeš na 100% věřit a který ti v případě nouze může poskytnout alibi.

7.) Nechlub se svou milenkou. Krom přítele, který ti poskytuje alibi, bys neměl o své milence s nikým mluvit. Každý, kdo o tvé bokovce ví, může představovat riziko. Nech si svou milenku pro sebe a užívej si.

8.) Dej si pozor, aby na tvém oblečení neulpěly skvrny nebo vůně jiných žen. Nezapomeň, že ženy mají velmi dobrý čuch a vůně cizích žen snadno odhalí.

 

Budeš-li dbát na tyto rady, nestojí tvé úspěšné aféře už nic v cestě. Přejeme ti hodně zábavy u našich výherců testu!Kdo se přihlašuje na seznamky!?

Často se nás ptáte, zda jsou na seznamkách vůbec skutečné ženy, nebo zda se jedná pouze a falešné profily. Mnoho poskytovateů seznamkových portálů skutečně s falešnými profily pracuje, aby tak na své stránky přilákali co nejvíce uživatelů. Upozornění, že stránka pracuje s falešnými profily, najdete většinou pouze jako nenápadné ustanovení někde ve VOP stránek, které většina uživatelů nečte. Z tohoto důvodu zahrnujeme do našeho seznamu nejlepších seznamek pouze portály, které s falešnými profily nepracují.

 

Ale jaké ženy se tedy přihlašují na portály z našeho seznamu? Odpověď je poměrně jednoduchá. Naprosto normální ženy, které jsou ve vztahu a hledají změnu nebo single ženy, které se chtějí bavit. Pro mnoho můžu je to stále nepochopitelné, že ženy takto online flirtují jako oni, někdy jsou dokonce ještě extrémnější. Ale emancipace už velmi pokročila a ženy zkrátka dělají, na co mají chuť, než aby pouze naplňovaly stereotypy.

 

Na to také rychle přijdete, když se podíváte na naše testované seznamky, kdo jako první navazuje kontakt. Pokud se tvůj profil bude ženám zmlouvat, nebudou se stydět ti napsat. Většina mužů tomu nechce věřit a předpokládá, že se za zprávou skrývá falešný profil. Ve skutečnosti ale ženy jen využívají jim poskytovanou ochranu ve formě anonymity. Tak mohou vystupovat, jak chtějí, aniž by je někdo veřejně odsuzoval.
Jakto, že jsou bezplatné portály většinou k ničemu?

Během naší rešerše nespočetných stránek pro hledání bokovek jsme si všimli jedné věci, kterou mají všechny kvalitní portály společnou:

Uživatelé, kteří opravdu hledali milenku, bokovku nebo zkrátka opravdové setkání, jsme téměř výlučně našli v placených verzích (premium) portálů.

Vysvětlení je poměrně jednoduché: V nezpoplatněné části stránek, nebo na portálech, které jsou zcela zdarma (které vlastně vůbec neexistují, jelikož nakonec je všude nějaký háček a skryté náklady), je motivace a angažmá uživatelů na bodu mrazu. Právě zde se kumuluje extrémní množství falešných profilů a různých podvodníků, kteří se šikovně pokoušejí,vytáhnout z ostatních členů peníze.

Naproti tomu uživatelé, kteří jsou připraveni zaplatit za seznamku peníze, to myslí vážně: vyplňují své profily a odpovídají na vážně myšlené zprávy. Placená část stránek tak často slouží k odlišení uživatelů, kteří jsou pouze zvědaví a ve skutečnosti nemají zájem o skutečné setkání a členů, kteří směřují k jasnému cíli. Pokud si tedy chcete pouze prohlédnout profily, ale ve skutečnosti se nechcete s nikým sejít, bude Vám neplacené členství pravděpodobně stačit.

Pokud ale chcete být opravdu aktivní a hledáte opravdovou schůzku, placenému členství se nevyhnete. Velmi rychle přijdete ovšem na to, že kvalita profilů v oblasti placeného členství je na většině stránek na úplně jiné úrovni, než tomu tak je u neplacených stránek.

I mezi placenými stránkami jsou bez pochyby velké rozdíly v kvalitě. Z toho důvodu najdete na nejlepsi-seznamky.com také pouze ty portály, na kterých se premiové členství skutenčně vyplatí.